אפיק מ.ל.ה בע"מ

חניה חופשית               Afik M.L.H Ltd

03-6323266
 פארק אולימפיה מוטה גור 9 פ"ת בנין B מאחור
שעות פתיחה
א-ה  0830-1715
ו      0830-1200

ספק משרד הביטחון  0011011638
10. מצברים אטומים  |  11. סוללות למברגה חשמלית  |  12. ספקי כוח  |  

לחץ כאן לכתיבת ביקורת ב גוגל
לחץ כאן לכתיבת ביקורת ב דפי זהב
לחץ כאן לכתיבת ביקורת ב 144
לחץ כאן לכתיבת ביקורת ב זאפ
לחץ כאן לכתיבת ביקורת ב פייסבוק


מחפש מצברים לאלפסק
www.afik2.com

ציטה
משלוחים

מספר ספק 11982

 

 מפה -כיצד להגיע

 

 
דף הבית >> 6. מתגים Switch >> HP >> מתאמים ותוספות למתגים >> HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini GBIC J4858C#AKJ
 
שם המוצר/פריט:HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini GBIC J4858C#AKJ
המחיר שלנו:₪990.00
מע"מ:לא כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
זמן אספקה:1 ימי עסקים
תקופת אחריות:Life Time By HP
מק''ט:J4858C

הוסף לסל 


מידע נוסף

 

Cabling distance (maximum) 2-220 m (62.5 µm core diameter, 160 MHz*km bandwidth), 2-275 m (62.5 µm core diameter, 200 MHz*km bandwidth), 2-500 m (50 µm core diameter, 400 MHz*km bandwidth), 2-550 m (50 µm core diameter, 500 MHz*km bandwidth)
Ports 1 LC 1000Base-SX port, Duplex: full only
Product dimensions (W x D x H) 2.24 x 0.54 x 0.48 in.
Weight ( Imperial ) 0.04 lb.
Weight ( Metric ) 0.02 kg

 

 

Extended specifications
 
Interfaces/Ports 1 x 1000Base-SX
Application/Usage Data Networking
Interfaces/Ports Details 1 x LC 1000Base-SX
Connectivity Media 62.5/125 Multi-mode Fiber/50/125 multi-mode Fiber
Data Transfer Rate 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplex
Dimensions 0.49" Height x 0.54" Width x 2.24" Depth
Weight (Approximate) 0.71 oz
 
 

 

     
  UnManaged Switches מתגים לא מנוהלים
  Switch 1400 series
J9077A HP ProCurve Switch 1400-8G    ****NEW**** מתג 8 פורטים 10/100/1000 שולחני
J9078A HP ProCurve Switch 1400-24G     ****NEW**** מתג 24 פורטים 10/100/1000 לארון "19
J4858B HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC מיני ג'יביק אופטי SX
J4859B HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC מיני ג'יביק אופטי LX
 
 
  Web Managed Switches מתגים חצי מנוהלים
 
  Switch 1700 series
J9079A HP ProCurve Switch 1700-8     ****NEW**** מתג 7 פורטים 10/100 + 1 פורט ג'יגה נחושת שולחני
J9080A HP ProCurve Switch 1700-24    ****NEW**** מתג 22 פורטים 10/100 + 2 פורטים ג'יגה נחושת לארון "19 (אופציה ל-2 מיני ג'יביק)
  Switch 1800 series
J9029A HP ProCurve Switch 1800-8G מתג 8 פורטים 10/100/1000 שולחני
J9028A HP ProCurve Switch 1800-24G מתג 24 פורטים 10/100/1000 לארון "19 (אופציה ל-2 מיני ג'יביק)
J4858B HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC מיני ג'יביק אופטי SX
J4859B HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC מיני ג'יביק אופטי LX
 
  Managed Switches מתגים מנוהלים
  Switch 2510 series NEW!
J9019B ProCure Switch 2510-24      מתג 24 פורטים 10/100 + 2 פורטים 10/100/1000
J9020A ProCure Switch 2510-48    מתג 48 פורטים 10/100 + 2 פורטים 10/100/1000
J9279A ProCure Switch 2510-24G מתג 24 פורטים 10/100/1000
J9280A ProCure Switch 2510-48G מתג 48 פורטים 10/100/1000
  Switch 2600 series
J4899C HP ProCurve Switch 2650  מתג 48 פורטים 10/100 + 2 פורטים 10/100/1000
J4900C HP ProCurve Switch 2626 מתג 24 פורטים 10/100 + 2 פורטים 10/100/1000
J4858C HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC מיני ג'יביק אופטי SX
J4859C HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC מיני ג'יביק אופטי LX
J4860A HP ProCurve LH-LC mini-GBIC module  מיני ג'יביק אופטי LH
  Switch 2610 series NEW!
J9085A ProCurve Switch 2610-24  מתג 24 פורטים 10/100 + 2 פורטים 10/100/1000 + 2 אופטי 
J9086A ProCurve Switch 2610-24/12PWR  כמו J9085A. שניים עשר פורטים POE
J9087A ProCurve Switch 2610-24-PWR  כמו J9085A. כל הפורטים POE
J9088A ProCurve Switch 2610-48  מתג 48 פורטים 10/100 + 2 פורטים 10/100/1000 + 2 אופטי
J9089A ProCurve Switch 2610-48-PWR  כמו J9088A. כל הפורטים POE
J4858B HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC מיני ג'יביק אופטי SX
J4859B HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC מיני ג'יביק אופטי LX
J4860A HP ProCurve LH-LC mini-GBIC module  מיני ג'יביק אופטי LH
 
J4902A HP ProCurve Switch 6108  מתג 8 פורטים 10/1000/1000 (אופציה ל-2 מיני ג'יביק)
  Switch 2800 series
J4903A HP ProCurve Switch 2824  מתג 24 פורטים 10/1000/1000 (אופציה ל-4 מיני ג'יביק)
J4904A HP ProCurve Switch 2848  מתג 48 פורטים 10/1000/1000 (אופציה ל-4 מיני ג'יביק)
  Switch 2810 series
J9021A HP ProCurve Switch 2810-24G    מתג 24 פורטים 10/1000/1000 (אופציה ל-4 מיני ג'יביק)
J9022A HP ProCurve Switch 2810-48G     מתג 48 פורטים 10/1000/1000 (אופציה ל-4 מיני ג'יביק)
J4858B HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC מיני ג'יביק אופטי SX
J4859B HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC מיני ג'יביק אופטי LX
J4860A HP ProCurve LH-LC mini-GBIC module  מיני ג'יביק אופטי LH
 
 
  [Top]           [Add to Favorites]        [Site Map]
www.afik2.com  ,  אפיק מ.ל.ה בע"מ מוטה גור 9 ת.ד 3755 פ"ת 49516   03-6323266  shamanor@bezeqint.net
לייבסיטי - בניית אתרים