אפיק מ.ל.ה בע"מ

חניה חופשית               Afik M.L.H Ltd

03-6323266
 פארק אולימפיה מוטה גור 9 פ"ת בנין B מאחור
שעות פתיחה
א-ה  0830-1715
ו      0830-1200

ספק משרד הביטחון  0011011638
10. מצברים אטומים  |  11. סוללות למברגה חשמלית  |  12. ספקי כוח  |  

לחץ כאן לכתיבת ביקורת ב גוגל
לחץ כאן לכתיבת ביקורת ב דפי זהב
לחץ כאן לכתיבת ביקורת ב 144
לחץ כאן לכתיבת ביקורת ב זאפ
לחץ כאן לכתיבת ביקורת ב פייסבוק


מחפש מצברים לאלפסק
www.afik2.com

ציטה
משלוחים

מספר ספק 11982

 

 מפה -כיצד להגיע

 

 
דף הבית >> 6. מתגים Switch >> HP >> מתאמים ותוספות למתגים >> HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver J9150A
 
שם המוצר/פריט:HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver J9150A
מחיר מחירון:₪0.00
המחיר שלנו:₪3,950.00
מע"מ:לא כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
תקופת אחריות:Life Time By HP
מק''ט:J9150A

הוסף לסל 


מידע נוסף
Cabling distance (maximum) 62.5 µm multimode cable @ 160 MHz*km = 2-26 m, 62.5 µm multimode cable @ 200 MHz*km = 2-33 m, 50 µm multimode cable @ 400 MHz*km = 2-66 m, 50 µm multimode cable @ 500 MHz*km = 2-82 m, 50 µm multimode cable @ 2000 MHz*km = 2-300 m
Manufacturer Warranty Lifetime, advance replacement, next business day
Ports 1 LC 10-GbE port(IEEE 802.3ae Type 10Gbase-SR), Duplex: full only
Product dimensions (W x D x H) 2.19 x 0.54 x 0.47 in
Technical Notes For fiber patch cords, use Ultra Physical Contact (UPC) surface termination/polish. Angled Physical Contact (APC) is not recommended.
Warranty Lifetime, advance replacement, next business day
Weight ( Imperial ) 0.04 lb
Weight ( Metric ) 0.02 kg
 
 
  [Top]           [Add to Favorites]        [Site Map]
www.afik2.com  ,  אפיק מ.ל.ה בע"מ מוטה גור 9 ת.ד 3755 פ"ת 49516   03-6323266  shamanor@bezeqint.net
לייבסיטי - בניית אתרים