אפיק מ.ל.ה בע"מ

חניה חופשית               Afik M.L.H Ltd

03-6323266
 פארק אולימפיה מוטה גור 9 פ"ת בנין B מאחור
שעות פתיחה
א-ה  0830-1715
ו      0830-1200

ספק משרד הביטחון  0011011638
10. מצברים אטומים  |  11. סוללות למברגה חשמלית  |  12. ספקי כוח  |  

לחץ כאן לכתיבת ביקורת ב גוגל
לחץ כאן לכתיבת ביקורת ב דפי זהב
לחץ כאן לכתיבת ביקורת ב 144
לחץ כאן לכתיבת ביקורת ב זאפ
לחץ כאן לכתיבת ביקורת ב פייסבוק


מחפש מצברים לאלפסק
www.afik2.com

ציטה
משלוחים

מספר ספק 11982

 

 מפה -כיצד להגיע

 

 
דף הבית >> 6. מתגים Switch >> HP >> מתאמים ותוספות למתגים >> HP X111 100M SFP LC FX Transceiver J9054C
 
שם המוצר/פריט:HP X111 100M SFP LC FX Transceiver J9054C
המחיר שלנו:₪690.00
מע"מ:לא כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
תקופת אחריות:שנה
מק''ט:J9054C

הוסף לסל 


מידע נוסף
Ports 1 LC 100BASE-FX port(IEEE 802.3u Type 100BASE-FX), Duplex: half or full
Product dimensions (W x D x H) 2.7 x 0.54 x 0.48 in
Technical Notes Transmitter wavelength: 1310nmPower consumption is 1.1 watt maximum.For supported platforms and minimum software requirements to support this product, see the document titled "Support for the J9054B 100-FX SFP-LC Transceiver" on the "ProCurve Mini-GBICs and SFPs" Manuals Web page.
Weight ( Imperial ) 0.06 lb
Weight ( Metric ) 0.03 kg

 

Extended specifications
 

 

Technical Information
Application/Usage Data Networking
Optical Network

 

Interfaces/Ports
Interfaces/Ports 1 x 100Base-FX
Interfaces/Ports Details 1 x LC Simplex 100Base-FX Network

 

Media & Performance
Connectivity Media Optical Fiber 100Base-FX
Data Transfer Rate 100 Mbps Fast Ethernet

 

Miscellaneous
Green Compliant Yes
Green Compliance Certificate/Authority RoHS
 
 
  [Top]           [Add to Favorites]        [Site Map]
www.afik2.com  ,  אפיק מ.ל.ה בע"מ מוטה גור 9 ת.ד 3755 פ"ת 49516   03-6323266  shamanor@bezeqint.net
לייבסיטי - בניית אתרים